jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۷۷۵۶   ۱۳ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

نیمار، ستاره برزیلی تیم فوتبال بارسلونا در مصاحبه‌ای مفصل، خاطره‌ای جالب از اولین روزهای دوران بازیگری‌اش در کاتالونیا گفت.

او خاطره‌ای جالب از اولین رویارویی‌اش با بازیکنان بارسلونا تعریف کرد و گفت: وارد رختکن بارسلونا که شدم؛ یک طرف مسی بود، طرف دیگر ژاوی، اینیستا، پیکه، دنی آلوز و... فکر می‌کردم که وارد یک بازی ویدئویی شده‌ام. یک روز با این بازیکنان در کنسول بازی‌های ویدئویی بازی می‌کردم و یک روز دیگر میانشان بودم. در اولین ماه حضورم در بارسلونا اوضاع کمی پیچیده بود. از صحبت کردن با مسی خجالت می‌کشیدم. او و دیگر بازیکنان بارسلونا الگوهای من بودند، ضمن این‌که آن زمان من سن و سالی هم نداشتم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر