Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۷۵۴۲ ۱۲ تير ۱۳۹۶  |  ۰۹:۳۳

کیمیا علیزاده باید سه بار زیر تیغ جراحان برود.

بدترین خبر ممکن برای ورزش ایران / دوری یک ساله کیمیا علیزاده از تکواندو

به گزارش جام جم آنلاین ، علیزاده سه سال پشت سر است تاریخ سازی می کند، ابتدا مدال جهانی نوجوانان، بعد مدال برنز المپیک و حالا مدال نقره رقابت های جهانی.

علیزاده رکوردهای مختلفی دارد. از نخستین بانوی مدال آور ایرانی المپیک تا نخستین مدال نقره رقابت های جهانی. او که به دلیل عدم دستیابی به مدال طلای رقابت های جهانی بسیار متواضعانه در اینستاگرام از همه عذرخواهی کرد روزهای بسیار سخت و تلخی را پیش رو خواهد داشت.

اما با تمام این اتفاقات دکتر مجدالاسلامی پزشک جراح پای او در این رابطه به ورزش سه می گوید:« کیمیا علیزاده در دو ناحیه از زانو و مچ پای راست خود هم با جراحاتی جدی رو به رو است که نیاز شدید به جراحی دارد. دو لیگامنت او آسیب جدی دیده است و قبل از این کیمیا با درمان دردها را مهار کرده بود اما برای بهبودی او هرچه زودتر نیاز به جراحی دارد.»

بر طبق گفته این دکتر او باید سه بار دیگر به دلیل مصدومیت های مختلفش تحت عمل جراحی قرار بگیرد و حداقل یک سال دور از میادین باشد. غیبت یکساله او بسیار ناراحت کننده است.

او پس از المپیک 2016 ریو نیز مورد عمل جراحی قرار گرفته بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر