jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۷۵۴۲   ۱۲ تير ۱۳۹۶  |  ۰۹:۳۳

کیمیا علیزاده باید سه بار زیر تیغ جراحان برود.

بدترین خبر ممکن برای ورزش ایران / دوری یک ساله کیمیا علیزاده از تکواندو

به گزارش جام جم آنلاین ، علیزاده سه سال پشت سر است تاریخ سازی می کند، ابتدا مدال جهانی نوجوانان، بعد مدال برنز المپیک و حالا مدال نقره رقابت های جهانی.

علیزاده رکوردهای مختلفی دارد. از نخستین بانوی مدال آور ایرانی المپیک تا نخستین مدال نقره رقابت های جهانی. او که به دلیل عدم دستیابی به مدال طلای رقابت های جهانی بسیار متواضعانه در اینستاگرام از همه عذرخواهی کرد روزهای بسیار سخت و تلخی را پیش رو خواهد داشت.

اما با تمام این اتفاقات دکتر مجدالاسلامی پزشک جراح پای او در این رابطه به ورزش سه می گوید:« کیمیا علیزاده در دو ناحیه از زانو و مچ پای راست خود هم با جراحاتی جدی رو به رو است که نیاز شدید به جراحی دارد. دو لیگامنت او آسیب جدی دیده است و قبل از این کیمیا با درمان دردها را مهار کرده بود اما برای بهبودی او هرچه زودتر نیاز به جراحی دارد.»

بر طبق گفته این دکتر او باید سه بار دیگر به دلیل مصدومیت های مختلفش تحت عمل جراحی قرار بگیرد و حداقل یک سال دور از میادین باشد. غیبت یکساله او بسیار ناراحت کننده است.

او پس از المپیک 2016 ریو نیز مورد عمل جراحی قرار گرفته بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر