jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۷۴۵۳   ۱۲ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیر روابط‌عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با مثبت ارزیابی کردن نشست دوم مسئولان سازمان هواپیمایی و انجمن شرکت‌های هواپیمایی با مسئولان فرودگاه نجف، گفت: تا حصول نتیجه نهایی و برگزاری نشست‌های بعدی، پروازها به نجف متوقف است.

رضا جعفرزاده در گفت‌وگو با فارس، درباره تعیین‌تکلیف پروازهای ایران به فرودگاه نجف و نتیجه جلسه با مسئولان فرودگاه نجف اظهار کرد: هیأتی از فرودگاه نجف برای رایزنی با مسئولان صنعت و انجمن شرکت‌های هواپیمایی به ایران آمده‌اند.

جعفرزاده درباره نتیجه جلسه شرکت‌های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری با مسئولان فرودگاه خصوصی نجف، بیان کرد:‌ تا مشخص شدن نتایج قطعی مذاکرات ایران و مسئولان فروگاه نجف، فعلا پروازهای نجف توسط ایرلاین‌های ایرانی انجام نمی‌شود.

وی گفت: مذاکرات مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت‌های هواپیمایی ایران و مسئولان فرودگاه نجف مثبت ارزیابی می‌شود، مطالب مهمی در این جلسه عنوان شد، اما باید منتظر نتیجه ادامه مذاکرات بود.

جعفرزاده گفت، ادامه مذاکرات در کشور عراق انجام خواهد شد که به نظر می‌رسد جلسه بعدی تا اواخر هفته جاری برگزار شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر