jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۷۳۸۱   ۱۲ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

از مهناز افشار و مصطفی زمانی در سومین جشن عکاسان سینما قدردانی می‌شود.

سومین دوره جشن عکاسان سینمای ایران، 13 تیر ماه به دبیری حافظ احمدی برگزار می‌شود و در این دوره از برگزاری جشن مانند سال‌های قبل از شش چهره در صنوف مختلف که نگاه ویژه‌ای به عکس و عکاسی فیلم دارند، قدردانی می‌شود که در این دوره از مهناز افشار و مصطفی زمانی، بازیگران سینمای ایران تجلیل می‌شود.

به گزارش مهر، این جشن با معرفی نامزدها، بهترین عکاس سینما، بهترین عکاس پشت صحنه و معرفی استعداد نو در عکاسی سینما و همچنین تجلیل از پیشکسوتان عکاسی سینما و چهره‌هایی که همواره نگاه ویژه‌ای به عکس و عکاسی فیلم دارند، برگزار می‌شود. مهدی پاکدل به عنوان مشاور دبیر در این دوره از جشن حضور دارد و مسابقه مردمی عکس برگزیده نیز در این دوره با همکاری اپلیکیشن پات برگزار می‌شود.

نمایشگاه عکس سومین جشن عکاسان سینما همه روزه از ساعت 10 تا 19 در باغ‌موزه قصر به نشانی اتوبان صیاد شیرازی، خروجی پلیس شریعتی، میدان پلیس، پذیرای بازدیدکنندگان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر