jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۰۴۶۷۳۵   ۱۰ تير ۱۳۹۶  |  ۱۰:۴۲

تیم ملی امارات در رقابت‌های اسنوکر آسیا حاضر نشد برابر تیم قطر به میدان برود، موضوعی که باعث خشم و عصبانیت قطری‌ها شده است.

امارات در اسنوکر هم قطر را تحریم کرد

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ایسنا ، رقابت‌های اسنوکر آسیا در قرقیزستان در حال برگزاری است و تیم‌هایی مانند امارات، قطر و ایران هم این رقابت‌های حضور دارند. قرار بود که دو تیم ملی قطر و امارات که اخیرا روابط سیاسی آنها دچار تنش شده در این رقابت‌ها به مصاف هم بروند، همه چیز آماده برگزاری این رقابت بود و بازیکنان دو تیم خود را آماده حضور در میدان می‌کردند که به یک‌باره امارات تصمیم گرفت که به خاطر قطع رابطه سیاسی با قطر، با این تیم مسابقه ندهد و بازیکنان محل برگزاری بازی را ترک کردند.
این اقدام اماراتی‌ها باعث خشم قطری‌ها شده و از آن به عنوان یک رسوایی بزرگ برای کشور امارات یاد کردند و به احتمال خیلی زیاد باعث محرومیت طولانی مدت این کشور عربی خواهد شد.
نکته جالب این که بعد از لغو این دیدار، بازیکنان تیم ملی امارات با بازیکنان قطر دیدار کردند و از آنها برای اتخاذ چنین تصمیمی عذرخواهی و تاکید کردند که آنها دوست داشتند که این دیدار برگزار شود اما یک تماس تلفنی باعث لغو آن شد.
امارات و عربستان بعد از تنش سیاسی اخیر با قطر کلیه روابط خود با این کشور را به حالت تعلیق درآورده و حتی این قطع رابطه به ورزش هم کشیده شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر