jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۴۶۵۹۸   ۰۹ تير ۱۳۹۶  |  ۲۰:۳۰

ارتش رژیم صهیونیستی به بهانه شلیک شدن یک خمپاره به سمت بلندی‌های جولان اشغالی، مواضع ارتش سوریه در قنیطره را هدف قرار داد.

حمله صهیونیست ها به مواضع ارتش سوریه در قنیطره

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، ارتش رژیم صهیونیستی به بهانه شلیک شدن یک خمپاره به سمت بلندی‌های جولان اشغالی، مواضع ارتش سوریه در قنیطره را هدف قرار داد.

در همین راستا، شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر گزارش داد: ارتش اسرائیل مواضع ارتش سوریه را در اطراف روستای الصمدانیه نزدیک شهر القنیطره هدف قرار داد.

پیش از این رسانه های صهیونیستی ادعا کردند که ظهر امروز جمعه یک راکت از سوریه به بلندی های اشغالی جولان شلیک شده است.

این رسانه ها به تلفات یا خسارت های احتمالی این حمله اشاره ای نکرده اند.

در همین حال، روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت نیز ضمن اشاره به این خبر، تاکید کرد که طی یک هفته گذشته ۱۶ راکت از سوریه به فلسطین اشغالی شلیک شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر