jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۱۰۴۶۳۹۱   ۰۹ تير ۱۳۹۶  |  ۰۷:۰۱

در این گزارش تصویری شاهد اجرای نمایشی فنون اصیل تکواندو توسط رزمی‌کاران کره شمالی خواهید بود.

تکواندو به سبک اصیل رزمی‌کاران کره شمالی+عکس

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از رویترز، کره مانند بیشتر کشورها دارای هنرهای رزمی خاص، به منظور دفاع شخصی و دفاع ملی است. هنرهای رزمی در کره عمدتاً برای دفاع در مقابل کشورهای دیگر و دفاع در مقابل جانوران وحشی بنیان نهاده شده است. مردم کره قبل از پیدایش و توسعه سلاح، مجبور بودند دست خالی به مبارزه با دشمن بروند. هنرهای رزمی کاربردهایی نیز در شکار، جنگ، ورزش‌های بدنی داشتند. به موازات پیشرفت زمان، سازماندهی هنرهای رزمی نیز پیشرفت کرده و علیرغم این که این هنرهای رزمی به علت خشن بودن طبیعت به عنوان روش‌هایی برای مبارزه به کار می‌رفته, مسابقات سازمان یافته‌ای نیز بر مبنای آنها اجرا می‌شده است. حالات و حرکات حیوانات وحشی به عنوان الگوهایی برای دفاع و حمله مورد تقلید قرار گرفته و در مجموع به صورت ورزشی به نام تکواندو درآمد.

اعضای تیم فدراسیون بین المللی تکواندوی کره شمالی (ITF) مهارت‌های خود را در مرکز تکواندوی جهان، «کوکیون» سئول کشور کره جنوبی به نمایش می‌گذارند.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

جواد ودودزاده - جام‌جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها