jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۴۶۳۱۱   ۰۸ تير ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۲

شیلی با شکست پرتغال به فینال جام کنفدراسیون ها رسید؛

ناکامی بزرگ پرتغال / جر و بحث کریس رونالدو با علیرضا فغانی +تصاویر

تیم ملی فوتبال شیلی به عنوان قهرمان آمریکای جنوبی موفق شد قهرمان اروپا یعنی پرتغال را در ضربات پنالتی شکست دهد و به فینال جام کنفدراسیون ها برسد.

ناکامی بزرگ پرتغال / جر و بحث کریس رونالدو با علیرضا فغانی +تصاویر

به گزارش جام جم آنلاین ، این دیدار جنگ دروازه بانان بود. قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا فغانی داور بین المللی کشورمان بود. او خشونت به وجود آمده نیمه نخست را با چند کارت زرد مدیریت کرد.

در نیمه دوم قضاوت حتی دشوارتر هم شد. در دقایق پایانی اعلام یک ضربه آزاد پشت محوطه جریمه پرتغال، واکنش کریس رونالدو را به همراه داشت. او نزد فغانی رفت و مشغول بحث با او شد. اما فغانی او را با خونسردی به آرامش دعوت کرد.

در 15 دقیقه دوم بازیکنان شیلی در یک صحنه اعتقاد به پنالتی داشتند که فغانی با نظر آن‌ها هم‌عقیده نبود. این موضوع مجددا باعث اعتراض های زیادی شد. حملات وحشتناک شیلی در دقایق پایانی نتیجه‌ای نداشت و بازی به ضربات پنالتی کشیده شد.

در این مرحله ویدال، آرانگوئیس و سانچس 3 پنالتی شیلی را گل گردند و براو، سنگربان شیلی هر 3 پنالتی پرتغال که توسط کوارشما، کوتینیو و نانی زده شد را مهار کرد تا تیمش با برتری 3 بر صفر در ضربات پنالتی راهی فینال شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر