jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۴۵۰۳۵   ۰۳ تير ۱۳۹۶  |  ۱۶:۲۳

آتش سوزی موتورسیکلت در راهروی ساختمان مسکونی، محبوس شدن بانوی میانسال در میان دود و حرارت را به همراه داشت.

نجات بانوی 60 ساله از میان دود و حرارت +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان آتش نشانی تهران، وقتی شهروندان متوجه بروز آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 28 را ساعت 9:10 صبح امروز به محله فلاح، میدان ابوذر، خیابان احمدی رهسپار کرد.

رییس ایستگاه 70 آتش نشانی که در محل حادثه حضور داشت، در این خصوص گفت: در داخل راهروی یک ساختمان دو طبقه مسکونی قدیمی ساز مالک ساختمان در حال شستشوی قطعات یک دستگاه موتورسیکلت با استفاده از بنزین بود که ناگهان موتورسیکلت آتش گرفته و دود غلیظی راهروها و طبقات ساختمان را در بر گرفت.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی بلافاصله پس از قطع جریان برق و گاز ساختمان، با استفاده از تجهیزات خاموش کننده عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

این رییس ایستگاه اضافه کرد: همزمان گروه دیگری از آتش نشانان به منظور نجات افراد گرفتار شده در میان دود غلیظ و با بکارگیری دستگاه های تنفسی خود را به داخل ساختمان رساندند و پس از جستجو، یک بانوی 60 ساله که در طبقه دوم ساختمان گرفتار شده بود را از محل حادثه خارج کرده و وی را برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

محمود آرین مهر خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی با تلاش خود شعله های سرکش آتش را مهار و کاملاً خاموش کردند و دود ناشی از آتش سوزی را به وسیله فن های مخصوص از محل حادثه تخلیه کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر