jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۴۳۸۹۸   ۳۰ خرداد ۱۳۹۶  |  ۲۰:۴۴

یک سناتور آمریکایی اعلام کرد که رئیس جمهور سوریه پیروز انتخابات در این کشور خواهد بود.

بشار اسد پیروز انتخابات سوریه است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، ریچارد بلیک، سناتور ایالت ویرجینیا گفت: بشار اسد در انتخاباتی که انتظار می رود بزودی در سوریه برگزار شود با کسب 90 درصد آرا پیروز خواهد شد.

وی افزود: با برخی از اشخاصی که اطلاعاتی را از سوریه جمع آوری و طبق آن گزارشی را که حاوی اطلاعات مهمی است تهیه کرده‌اند، صحبت کردم. به موجب این اطلاعات، بشار اسد در انتخاباتی که در این کشور برگزار می‌شود با رای بسیار بالا -حدود 90 درصد آرا- حتی در مناطق تحت سیطره گروه‌های تروریستی پیروز خواهد شد.

ریچارد بلیک اضافه کرد: بشار اسد و همسر وی برخلاف بسیاری از رهبران جهان، طمعی نسبت به ثروت ندارند و این دو برای آینده ای امن برای شهروندان سوریه ایثار و فداکاری می کنند.

این سناتور آمریکایی بر ضرورت حفظ وحدت ارتش سوریه تاکید و اعلام کرد: ارتش سوریه شامل افراد مسیحی، علوی، سنی، شیعه و دروزی است که همگی به منظور یک هدف که حفظ سوریه است، می جنگند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر