jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۳۵۴۱   ۳۰ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در سال جام جهانی اولویتم بازی در اروپاست

خداحافظی حاج صفی با سپاهانی‌ها

احسان حاج صفی در آستانه جدایی از سپاهان و حضور در فوتبال اروپا قرار دارد. گویا او تصمیم خود را گرفته و به احتمال فراوان ظرف روزهای آینده با باشگاه جدید خود توافق خواهد کرد.

او که در روزهای گذشته کمتر مصاحبه کرده، سرانجام در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه سپاهان از تصمیم خود پرده برداشت و عنوان کرد: تقریبا دو هفته قبل به باشگاه سپاهان اعلام کردم به‌دلیل وجود برخی مشکلات، برای فصل جدید در فوتبال ایران نمی‌مانم. حتی گفتم اگر قصد دارید جای من بازیکنی را جذب کنید، این کار را زودتر انجام بدهید. مشکلم را هم به باشگاه اعلام کردم و به همین دلیل صلاحم این است که بروم و اگر مشکلی پیش نیاید این فصل را در اروپا بازی کنم.

برخی شایعه‌ها از مشکل مالی میان باشگاه سپاهان و احسان حاج صفی خبر می‌دهند. موضوعی که بازیکن چپ پای تیم ملی آن را تکذیب می‌کند: بحث من و سپاهان اصلا مالی نیست. متاسفانه برخی رسانه‌ها نوشته اند که من به دلیل مشکلات مالی با سپاهان به توافق نرسیده‌ام. اگر من بحث مالی داشتم و فقط به پول بیشتر فکر می‌کردم، همین فصل یا فصول قبل از سپاهان جدا می‌شدم و پیراهن تیم‌هایی را می‌پوشیدم که خیلی بیشتر به من پول می‌دادند. من سپاهان را انتخاب کردم، چون این تیم را دوست داشتم، اما الان شرایطی نیست که بمانم. سپاهانی‌ها در این مدت و به‌خصوص فصل قبل خیلی به من لطف داشتند و حمایتم کردند اما به من حق بدهید که در سال منتهی به جام جهانی راهی فوتبال اروپا شوم و بازی در خارج از کشور را تجربه کنم.

از پانیونیوس یونان، تیم سابق کریم انصاری‌فرد به‌عنوان تیم فصل آینده احسان حاج صفی یاد می‌شود. خودش در این باری می‌گوید: نمی‌خواهم اسم تیمی را بیاورم، اما توافق حاصل شده و فکر می‌کنم ظرف روزهای آینده رسمی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر