jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۳۴۹۸   ۳۰ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مجموعه کتاب‌های پدر باراک اوباما پس از 50 سال به حراج گذاشته می‌شود.

به گزارش فارس، اواخر دهه 50 میلادی جوانی کنیایی به نام باراک حسین اوباما یک سری کتاب به زبان بومی کشورش به منظور ارتقای ادبیات آفریقا نوشت. در آن زمان الیزابت مونی به اوباما کمک و پروژه‌اش را به دانشگاه هاوایی معرفی کرد. در آنجا اوباما با یک دانشجو به نام آن دانهام آشنا شد و با او ازدواج کرد که تنها فرزندشان بعدها رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا شد.

نسخه اصلی این کتاب‌ها در هلند پیدا شد که امروز در حراجی آنلاین به فروش می‌رسد. قیمت پایه این حراجی از 2500 تا 3500 و 2800 تا 4000 یورو اعلام شده است.

قبل از پیدا شدن این کتاب‌ها تنها دو جلد کتاب از پدر اوباما در دست بود که یکی در کتابخانه کنگره آمریکا و دیگری در دانشگاه نورت‌وسترن نگهداری می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر