jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۳۳۴۸   ۳۰ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

علی یزدانی، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: براساس قانون بودجه سال 96، مسئولان استانی باید 20درصد از منابع عمرانی استان‌ها را با هماهنگی شورای برنامه‌ریزی به واحدهای کوچک در قالب طرح کمک‌های فنی اعتباری درمناطق کمتر توسعه یافته و بویژه نواحی صنعتی اختصاص دهند تا سه چهار برابر این مبلغ در قالب تسهیلاتی با سود 6 درصد کمتر از نرخ مصوب به واحدها پرداخت شود.

یزدانی با بیان این که برخوردهای جدی با واحدهای غیرمجاز طی سه ماه آینده دنبال می‌شود، اظهار کرد: باید در باره سوله‌های خالی و بدون کاربرد که در شهرک‌های صنعتی وجود دارد، برنامه‌ریزی مطلوبی دنبال شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر