jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۳۰۷۸   ۲۹ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

«آنها» ساخته احسان سلطانیان در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران می‌شود.

فروزان جنیران تهیه‌کننده فیلم «آنها» درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: طبق مذاکرات انجام شده و با موافقت گروه سینمایی «هنر و تجربه»، فیلم «آنها» بزودی در این گروه سینمایی اکران می‌شود.«آنها» اولین فیلم بلند سینمایی احسان سلطانیان است که داستان سه زن را روایت می‌کند که می‌خواهند با فراهم کردن فضایی کاملا زنانه تصویری منصفانه برای جامعه زنان ایرانی به نمایش بگذارند. در خلاصه داستان «آنها» آمده است: آنها می‌خواهند طوری زندگی کنند که شبیه کسی نباشند. سمیرا حسن‌پور، شبنم مقدمی و هدی زین‌العابدین سه شخصیت اصلی فیلم را بازی می‌کنند و از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به سعید داخ، مائده طهماسبی و... اشاره کرد./ مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر