jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۲۹۷۵   ۲۹ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرماندار خرم‎آباد گفت: حوزه بهداشت این شهرستان با وضع مطلوب فاصله زیادی دارد.

به گزارش ایسنا، اسد عبدالهی اظهار کرد: روزگاری در این شهر بیشترین جمعیت پزشکان مربوط به اطبای هندی و پاکستانی بود اما امروز هیچ محدودیتی در زمینه پزشک عمومی و حتی متخصص در خرم آباد احساس نمی‎شود و این خود نمونه‎ای از پیشرفت‎های قابل توجه این شهرستان در عرصه بهداشت و درمان است.وی به دلایل محقق نشدن همه اهداف درمانی پرداخت و ادامه داد: در این خصوص باید به دو عامل مهم نوع نگاه فرهنگی به حوزه درمان و کمبود منابع و اعتبارات کافی اشاره کرد.

عبدالهی در خصوص محدودیت‎های اعتبارات مالی افزود: اینکه در بحث تامین منابع مشکلاتی داریم بر کسی پوشیده نیست اما هنر مسئولان ما باید در استفاده بهینه از همین منابع محدود تعریف شود.فرماندار خرم ‎ آباد از تشکیل یک تیم کارشناسی در آینده نزدیک خبر داد و کار ویژه آن را رصد کردن کیفیت کاربری اماکن عمومی به صورت تخصصی عنوان کرد و یادآور شد: گزارش‎های کارشناسی شده این تیم تخصصی در آینده کمک‎های فراوانی را به کمیته مناسب‎سازی شهرستان در جهت ارتقا کیفیت سطح زندگی در خرم آباد خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: پیشرفت فناوری یک عامل مهم در پیشرفت حوزه سلامت و درمان است.عبدالهی گفت: فناوری‎های روز مقوله پیشرفت را بسیار راحت کرده و به ما کمک می‎کند که همگام با جامعه جهانی حرکت خود را ادامه دهیم اما این همه ماجرا نیست و بخش مهم آن به پیگیری مردم و همت مسئولان برمی‎گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

إِنَّ اللَّهَ یحِبُّ الَّذِینَ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کأَنَّهُمْ بُنْیانٌ مَرْصُوصٌ. بیست و نهم فروردین، روز حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ‌ساز امام(ره) به این بازوی عظیم انقلابی، یادآور تجدید میثاق غیورمردانی است که جانانه و عاشقانه در راه تحقق آرمان‌های والا و انقلابی امام خود گام برداشتند.

صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر