jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۲۹۷۵   ۲۹ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرماندار خرم‎آباد گفت: حوزه بهداشت این شهرستان با وضع مطلوب فاصله زیادی دارد.

به گزارش ایسنا، اسد عبدالهی اظهار کرد: روزگاری در این شهر بیشترین جمعیت پزشکان مربوط به اطبای هندی و پاکستانی بود اما امروز هیچ محدودیتی در زمینه پزشک عمومی و حتی متخصص در خرم آباد احساس نمی‎شود و این خود نمونه‎ای از پیشرفت‎های قابل توجه این شهرستان در عرصه بهداشت و درمان است.وی به دلایل محقق نشدن همه اهداف درمانی پرداخت و ادامه داد: در این خصوص باید به دو عامل مهم نوع نگاه فرهنگی به حوزه درمان و کمبود منابع و اعتبارات کافی اشاره کرد.

عبدالهی در خصوص محدودیت‎های اعتبارات مالی افزود: اینکه در بحث تامین منابع مشکلاتی داریم بر کسی پوشیده نیست اما هنر مسئولان ما باید در استفاده بهینه از همین منابع محدود تعریف شود.فرماندار خرم ‎ آباد از تشکیل یک تیم کارشناسی در آینده نزدیک خبر داد و کار ویژه آن را رصد کردن کیفیت کاربری اماکن عمومی به صورت تخصصی عنوان کرد و یادآور شد: گزارش‎های کارشناسی شده این تیم تخصصی در آینده کمک‎های فراوانی را به کمیته مناسب‎سازی شهرستان در جهت ارتقا کیفیت سطح زندگی در خرم آباد خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: پیشرفت فناوری یک عامل مهم در پیشرفت حوزه سلامت و درمان است.عبدالهی گفت: فناوری‎های روز مقوله پیشرفت را بسیار راحت کرده و به ما کمک می‎کند که همگام با جامعه جهانی حرکت خود را ادامه دهیم اما این همه ماجرا نیست و بخش مهم آن به پیگیری مردم و همت مسئولان برمی‎گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر