jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۴۲۹۵۷ ۲۹ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

طرح نصب تعداد 5 هزار و 593 کنتور هوشمند برق ویژه مشترکان دیماندی استان قم با نام فهام در راستای اقتصادمقاومتی اجرا شد.

به گزارش جام جم،"سعید معصومی" مدیر دفتر نظارت بر لوازم اندازه گیری شرکت توزیع نیروی برق استان قم اظهار داشت: در راستای دستور العمل شرکت توانیر و بر اساس منویات مقام معظم رهبری پیرامون اقتصاد مقاومتی،طرح تعویض کنتور برق مشترکان دیماندی با نام فهام (فراسامانه هوشمند اندازه گیری و مدیریت انرژی ) در استان قم اجرا شد.معصومی در ادامه تصریح کرد: از ابتدای مهرماه سال گذشته تاکنون بیش از 5 هزار و پانصد و نود و سه کنتور فهام در استان قم نصب شده است و در صورت تامین شدن کنتور نسبت به نصب باقیمانده کنتور مشترکین دیماندی اقدام خواهد شد.وی به مزایای پیاده سازی این طرح در جهت اقتصاد مقاومتی اشاره و تصریح کرد: با اجرای این طرح، قرائت از راه دور کنتور برق مشترکین امکانپذیر می شود و علاوه بر امکان رویت اطلاعات مربوط به مصرف توسط مشترک و اعمال مدیریت بار ، تلفات غیر فنی و خطای انسانی نیز کاهش می یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر