jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۴۲۸۵۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۲:۱۵

داریوش کاردان مجری، گوینده و بازیگر سینما وتلویزیون در اینستاگرامش تصاویری از پنج نقشی که در یک سریال بازی کرده بود، منتشر کرد.

داریوش‌ کاردان در پنج نقش متفاوت در یک سریال + تصاویر

به گزارش جام جم آنلاین، داریوش‌کاردان در سریال «تبریز در مه» در نقش منجم‌باشی، میرزای‌ قمی،حاج‌ابراهیم‌خان‌کلانتر، گدای‌مسکین و حسینقلی‌خان‌بادکوبه‌ای بازی کرده بود که در ادامه تصاویر آن را مشاهده میکنید.

سریال تبریز در مه به کارگردانی محمدرضا ورزی در سال 1389 از شبکه یک سیما پخش شد که در زمان خودش مخاطب زیادی داشت.


در این سریال کوروش تهامی، جمشید مشایخی، محمد مطیع، محمدرضا شریفی نیا، حسام نواب صفوی، الهام حمیدی، داریوش کاردان، رزیتا غفاری، سعید امیرسلیمانی ، ارژنگامیرفضلی ، سیدجواد هاشمی، فقیه سلطانی و .. ایفای نقش کردند.

این مجموعه تلویزیونی تاریخی ماجرای جنگ‌های ایران و روسیه را در زمان فتحعلی شاه و عباس میرزا به تصویر کشیده‌ بود و روایت‌گر جنگ‌های این دو کشور از آغاز تا مرگ عباس میزا بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر