jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۴۲۳۶۳   ۲۷ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۴۰

چهار دیدار باقیمانده از مسابقات هفته سوم گروه H لیگ جهانی ۲۰۱۷ در سالن اطلس آرنا شهر ووچ برگزار می شود.

لیگ جهانی والیبال - 2017 / اطلس آرنا، میزبان چهار دیدار پایانی هفته سوم گروه H

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، چهار دیدار باقیمانده از مسابقات هفته سوم گروه H لیگ جهانی 2017 در سالن اطلس آرنا شهر ووچ برگزار می شود.

این سالن از فردا فردا شنبه 26 خرداد ماه از ساعت 17:25 به وقت محلی (19:55 به وقت تهران) میزبان دیدار تیم های آمریکا و روسیه است و سپس تیم های ایران و لهستان از ساعت 19:25 به وقت محلی (22:55) به وقت تهران در این سالن به مصاف هم خواهند رفت.
روز یکشنبه 27 خرداد ماه نیز دیدار تیم های ایران- روسیه و امریکا و لهستان در این سالن برگزار می شود.
اطلس آرنا 13 هزار و 805 صندلی بزرگترین سالن ورزشی و ورزش و سرگرمی در لهستان محسوب می شود که در ژوئن 2009 جهت بهره برداری در رویداد های ورزشی و سرگرمی راه اندازی شد.
این سالن برای برگزاری مسابقات ورزشی همچون بسکتبال، والیبال، هندبال، فوتبال داخل سالن، ورزش های رزمی و بسیاری دیگر طراحی شده است و دارای یک زیرساخت های مدرن سازگار با الزامات فدراسیون های ورزشی بین المللی می باشد.
قابلیت ساختمان اجازه نورپردازی برای برای تقسیم بندی میان مناطق عبور هنرمندان، ورزشکاران، کارمندان، افراد برجسته و تماشاگران فراهم کرده است و معماری آن به گونه ای است که شرایط صداگذاری حرفه ای را برای برگزاری مراسم مربوطه را به خوبی فراهم می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر