jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۴۲۳۳۵   ۲۷ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۷:۳۲

فحاشی در فضای مجازی باعث شد تا پسر 17 ساله نقشه آزار پسری 14 ساله را عملی کند. او با حکم دادگاه به پنج سال نگهداری در کانون اصلاح و تربیت و صد ضربه شلاق محکوم شد.

آزار پسر 14 ساله به خاطر فحاشی در تلگرام

به گزارش جام‌جم، چندی پیش پسری 14 ساله همراه پدرش به یکی از کلانتری‌های پایتخت مراجعه کرد و گفت: «امروز یکی از بچه‌های محل با موتور مقابل مدرسه‌ام آمد و به بهانه حل اختلافات مرا سوار کرد. ما مدتی قبل در تلگرام با هم درگیر شده و کار به فحاشی کشیده بود. قرار بود مسائلمان را حل کنیم، اما او ناگهان تغییر مسیر داد و مرا به خانه‌اش کشاند. آنجا به زور با پارچه چشمانم را بست و پس از ضرب و شتم، مورد آزار قرار داد. سپس رهایم کرد.»

با ثبت این شکایت، متهم 17 ساله دستگیر شد. او در بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرد تا پرونده‌اش برای رسیدگی در اختیار دادگاه کیفری استان تهران قرار گیرد.

شاکی در جلسه دادگاه، بار دیگر درخواست مجازات کرد. سپس متهم 17‌ساله گفت: «شاکی به من فحاشی کرده بود برای همین می‌خواستم رویش را کم کنم. روز حادثه با موتور سراغش رفتم و به بهانه صحبت کردن سوارش کردم، اما ناگهان او را به خانه‌ام بردم، چشم‌هایش را بستم و پس از ضرب و شتم مورد آزار قرار دادم.»

در پایان دادگاه قضات وارد شور شدند و متهم را به جرم آدم‌ربایی به پنج سال نگهداری در کانون اصلاح و تربیت و به اتهام آزار به صد ضربه شلاق محکوم کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر