نوانما جام جم نما کد خبر: ۱۰۴۱۴۶۳   ۲۴ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۲:۳۷

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از هلاکت 4 نفر از اشرار مسلح خبر داد.

جزییات هلاکت ۴نفر از اشرار مسلح در هرمزگان‌ (عکس + ویدیو)

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم،‌ فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: از این افراد ۴ قبضه سلاح ، ۱۱۲ عدد گلوله جنگی، مقادیری مواد منفجره به همراه پرچم داعش کشف شد.

پایگاه خبری پلیس به نقل از سردار "عزیزالله ملکی"، گزارش داد: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد اخبار موجود مبنی بر تحرک گروه اشرار مسلح در بخش‌های شرقی استان هرمزگان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی بیان داشت: در همین راستا با اجرای طرح‌های عملیاتی، اطلاعاتی و شناسایی فنی و پیچیده و مراقبت دقیق تردد و تحرکات این افراد، عصر روز گذشته ماموران جان بر کف پلیس در کوه‌های اطراف شهرستان رودان با تیم 4 نفره از این اشرار مواجه و پس از درگیری مسلحانه همه آنان را به هلاکت رساندند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از این افراد کشته شده تعداد 4 قبضه اسلحه جنگی، 112 فشنگ جنگی، مقادیری مواد منفجره و پرچمی با آرم داعش کشف شد.

ملکی اذعان داشت: دو نفر از این اشرار به هلاکت رسیده اتباع بیگانه با کارت شناسایی خارجی بودند، و هویت افراد دیگر در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: ما در اینجا این اطمینان را به هموطنان عزیز می‌دهیم که با هوشیاری کامل با هر نوع تحرکاتی که باعث ناامنی در منطقه شود مبارزه خواهیم کرد و از هموطنان عزیز درخواست داریم هر نوع موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 در اختیار پلیس قرار دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: