jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۴۱۰۲۸   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۷:۱۳

تیم ملی فوتبال ایران دیشب با برتری دو بر صفر مقابل ازبکستان مقتدرانه به جام جهانی 2018 روسیه صعود کرد.

تاک اسپورت: «پسرهای ایران» فوق العاده اند

به گزارش جام جم آنلاین ، سردار آزمون و مهدی طارمی گلزنان تیم ملی فوتبال ایران بودند. تیم ملی فوتبال ایران با این برتری بدون باخت و بدون دریافت حتی یک گل مجوز حضور در جام جهانی 2018 را به دست آورد.

صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2018 روسیه بازتاب گسترده ای در رسانه های مختلف جهان داشته است.

سایت تاک اسپورت در ادامه بازتاب صعود ایران نوشت: «پسرهای ایران» فوق العاده اند. آنها با اقتدار به جام جهانی 2018 روسیه رسیدند. به نظر نمی رسد تیمی با همین اقتدار بتواند به روسیه برسد. کافی است نگاهی به شرایط دیگر تیم ها بیندازید. نه ، این امکان ندارد.

در ادامه این مطلب آمده است: این دومین صعود پی در پی ایران به جام جهانی است. پیش از این ایرانی ها هرگز برای دو بار پشت سر هم به جام جهانی نرسیده بودند. کارلوس کی روش تیم بزرگی ساخته است. تیمی بزرگ متشکل از ستاره های مختلفی که در تیم های مختلف ایرانی و اروپایی بازی می کنند.

نویسنده این مطلب خاطرنشان کرده است: تیم ملی فوتبال ایران هرگز موفق نشده است از مرحله گروهی رقابت های جام جهانی صعود کند اما شاید اینبار اوضاع فرق داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر