jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۳۹۸۵۴   ۲۰ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۵:۱۴

پس از هشدار فیفا به فدراسیون فوتبال ایران، ضمانت‌نامه‌های لازم از سوی فدراسیون کشورمان برای فیفا ارسال شد.

ضمانت‌نامه‌های لازم برای فیفا ارسال شد/ بازی ایران و ازبکستان در امنیت کامل برگزار می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از فارس، بعد از اتفاقات تروریستی هفته گذشته در تهران، فدراسیون جهانی فوتبال در نامه‌ای هشدار دهنده برای فدراسیون ایران متذکر شد تا دیدارهای پیش رو که قرار است در تهران برگزار شود، تحت الشعاع این موضوع قرار نگرفته و در این خصوص از فدراسیون ایران اسناد و مدارکی در جهت ضمانت برگزاری دیدار ایران و ازبکستان و همچنین عراق و ژاپن در امنیت کامل خواستار شد.

از همان عصر چهارشنبه فدراسیون فوتبال فعال شده و در این خصوص اقدامات لازم را انجام داد و در این رابطه اسناد و مدارک لازم از نهادهای ذیربط جمع‌آوری و بعد از ترجمه برای فیفا ارسال شد.

در همین زمینه فدراسیون فوتبال ایران این ضمانت را در قالب اسناد و مدارکی که برای فیفا ارسال کرده، داده است که دیدار دوشنبه شب تیم ملی کشورمان مقابل و ازبکستان در تهران در امنیت کامل و با حضور تماشاگران برگزار می شود و هیچ مشکل امنیتی این دیدار و دیدار عراق و ژاپن را تهدید نخواهد کرد.

همچنین قرار است طبق معمول گذشته از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای این دیدار نیز افسر امنیتی اعزام شود که البته حضور این افسر هیچ ارتباطی به مسائل رخ داده هفته گذشته در تهران ندارد و این افسر به منظور بررسی و نظارت بر رفتار تماشاگران به ایران خواهد آمد.

از آنجایی که هواداران ایران در دیدارهای گذشته مشکلاتی را در خصوص پرتاب سنگ و انداختن لیزر ایجاد کرده بودند، یکی از وظایف این افسر، نظارت بر این امور بوده و مطمئنا در صورت تکرار این تخلفات، جرایم سنگینی تیم ملی را تهدید خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها