jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۳۹۸۱۹   ۲۰ خرداد ۱۳۹۶  |  ۱۲:۰۳

آخرین جلسه تمرینی حریف تیم ملی در تاشکند با حضور تمام ستاره های این تیم برگزار شد تا کاروان ازبک ها آماده سفر به ایران شود.

تیم ملی فوتبال ازبکستان امشب وارد ایران می شود

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ورزش سه ، ازبکستان حریف دوشنبه شب ایران در روز هشتم مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه آخرین جلسه تمرینی خود در تاشکند را زیر نظر ساموئل بابایان در کمپ تیم های ملی این کشور در ورزشگاه جار برگزار کرد که در این تمرین همه ستاره های سرشناس ازبک ها از جمله لژیونرهای سرشناس حضور داشتند.

نفراتی مثل عادل احمدوف ، فوضیل موسی اف، آلکساندر گینریخ و ... در کنار سایر بازیکنان این تیم از جمله لوبانوف، چپاروف ، ماشاریپوف و ... به مدت 90 دقیقه زیر نظر ساموئل بابایان به تمرینات تاکتیکی و کار با توپ پرداختند تا خود را برای سفر به ایران و رویارویی با ملی پوشان آماده کنند.

طبق هماهنگی های به عمل آمده کاروان ازبکستان امشب وارد تهران می شود تا اردوی خود را در هتل اسپیناس برگزار کند. این تیم آخرین جلسه تمرینی خود را قبل از بازی با ایران فرداشب قبل از تمرین تیم ملی در زمین شماره یک آزادی برگزار می کند تا برای مصاف حساس دوشنبه شب آماده شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها