jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۳۹۷۴۳ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۸:۵۸

درپی اقدامات ضد و نقیض رئیس جمهور آمریکا

پلوسی: ترامپ لازم است بیشتر استراحت کند و بخوابد

رهبر اقلیت دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا گفت: درباره صلاحیت ترامپ و مناسب بودن شرایط سلامت وی نگران هستم و فکر می کنم ترامپ اکنون لازم است که بیشتر استراحت کند و بخوابد.

پلوسی: ترامپ لازم است بیشتر استراحت کند و بخوابد

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صداوسیما، نانسی پلوسی به عادت دونالد ترامپ مبنی بر توئیت کردن در ساعت اولیه صبح و نیز جلسه استماع روز پنجشنبه کنگره با حضور جیمز کومی رییس سابق اف بی آی اشاره کرد.

وی گفت: ترامپ نخست تلاش کرد که کومی را جذب، بعدا تلاش کرد که وی را ارعاب کند و سپس اخراجش کرد و اکنون نیز قصد دارد از وی شکایت کند. با مشاهده همه اینها می توان گفت که وی به اصل و نهاد خود بازگشته است و براساس عادت و جوهر وجودی خود اقدام می کند و باید گفت که این کارکرد دموکراسی نیست بلکه این کارکرد ارعاب و تهدید است.

رهبر اقلیت دموکرات سنا افزود: باید تمام روز را به حرف زدن سپری کنم تا بگویم که به اعتقاد من رییس جمهور باید چگونه رفتار کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر