jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۱۰۳۷۲۹۷ ۱۱ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۴۳

سخنگوی شورای نگهبان قانون اساسی گفت: این شورا صحت انتخابات میان دوره ای مجلس را تایید و به وزارت کشور اعلام کرده است.

تایید صحت انتخابات میان دوره ای مجلس از سوی شورای نگهبان

به گزارش جام جم آنلاین، عباسعلی کدخدایی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری چهارشنبه شب شبکه دو سیما در پاسخ به این پرسش که آیا صحت انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در شورای نگهبان تایید شده است یا خیر؟ افزود: قرار بود بررسی این انتخابات را در جلسه عصر امروز شورای نگهبان داشته باشیم خوشبختانه کارشناسان بررسی های نخستین را انجام داده بودند و مطالب خدمت اعضای شورای نگهبان ارائه شد و نهایتا در 4 حوزه ای که انتخابات میان دوره ای مجلس را داشتیم صحت انتخابات تایید و به وزارت کشور اعلام شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر