jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۳۲۶۷۹ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۱۰:۵۷

دبیر ستاد انتخابات استان یزد از مشارکت 93.4 درصدی مردم استان یزد در این دوره از انتخابات خبر داد که یک رکورد در همه انتخابات برگزار شده در این استان محسوب می شود.

مشارکت بی سابقه مردم استان یزد در انتخابات با رکورد 93.4 درصد

به گزارش جام جم آنلاین ،محمد محامدی در گفت و گو با ایرنا افزود: از لحاظ مشارکت مردمی، استان یزد رتبه اول کشور را کسب کرده است.
وی مشارکت در شهرستان یزد را 83 درصد اعلام کرد و افزود: نتایج انتخابات شوراها در شهرهای اردکان و میبد که الکترونیکی بوده اعلام شده اما در سایر نقاط استان قطعی نشده است.
به گفته وی استان یزد همواره از استان های با مشارکت بالا در انتخابات های گذشته بوده است.
از 677 هزار و 942 نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات در استان یزد افزون بر 17 هزار نفر آنان رای اولی بودند.
مجموع داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان یزد سه هزار 317 نفر ابود که دو هزارو 490 نفر در حوزه روستایی و بقیه در حوزه شهری رقابت کردند.
استان یزد یک میلیون 138 هزار نفر جمعیت دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر