jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۳۰۵۳۰   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۱۷:۴۳

یک کارگر 23 ساله به هنگام تخریب ساختمان قدیمی از ارتفاع 4 متری سقوط کرد و مجروح شد.

سقوط کارگر جوان از ساختمان در حال تخریب +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان آتش نشانی تهران، در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر سقوط فرد از ارتفاع، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران در ساعت 10:34 دقیقه صبح امروز بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 28 را به خیابان ابوذر(فلاح)، خیابان طاهری روانه کرد.

بنا به اظهار افسر آماده منطقه 4 عملیات آتش نشانی، یکی از کارگران دربالای یک ساختمان قدیمی سرگرم تخریب این بنا بود که ناگهان از ارتفاع 4 متری به پایین سقوط کرد واز ناحیه پا ودست چپ مصدوم شد.

غلام قاسم پورافزود: آتش نشانان بلافاصله با ایمن سازی محل حادثه و منع تردد شهروندان، با استفاده از برانکارد مخصوص، وی را که جوانی 23 ساله بنام «اسدالله - خ» و تبعه افغانستان بود، به پایین انتقال داده و تحویل امدادگران اورژانس دادند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی منطقه در حال بررسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر