jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۳۰۱   ۰۲ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۱

اداره کل منابع طبیعی مازندران اعلام کرد: متجاوزان به جنگل و قاچاقچیان چوب رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان نور و مسوول حفاظت این اداره را مصدوم کردند رئیس اداره یادشده به اتفاق تعدادی از ماموران منابع طبیعی منطقه

ضمن گشت در جنگلهای حوزه استحفاظی خود، با عده ای از متجاوزان جنگل که با قطع درختان جنگلی ، آنها را تبدیل و داخل وانت جاسازی کرده بودند، درگیر شدند. براساس گزارش رسیده ، بر اثر این درگیری ، رئیس اداره و مسوول حفاظت جنگل و منابع طبیعی نور مصدوم شدند و خسارات سنگینی نیز به خودروی این اداره وارد شد.پس از درگیری ، افراد متخلف از صحنه گریختند و مصدومان به منظور مداوا به بیمارستان انتقال یافتند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر