jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۸۶۶۹ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرماندار کاشان با بیان این که امیدواریم پد بالگرد در بیمارستان علوم پزشکی تا پایان اردیبهشت ماه جانمایی شود، گفت: در مورد محور اردهال طرح مورد نظر ویژه نقاط حادثه خیز تهیه شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، حمیدرضا مومنیان در جلسه مدیریت بحران شهرستان کاشان با بیان این که امسال انتخابات شوراهای شهر به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود، اظهار داشت: سیستم اخذ رای الکترونیکی در بستر USSD کار میکند و از امنیت بالایی برخوردار است.

فرماندار کاشان با بیان این که مشکلات در قسمت‌ها وجود دارد و بخشی از این مشکلات به دلیل کمبود منابع استانی است، افزود: با وجود تمامی کم و کاستی‌ها تلاش شده ‌انتخابات در بالاترین سطح خود در کشور برگزار شود و تلاش مسئولان در این حوزه قابل تقدیر است.

معاون استاندار اصفهان با بیان این که با وجود تمامی تاکیدات در مورد حوزه مدیریت بحران در سر بزنگاه‌ها با مشکل مواجه هستیم، خاطرنشان کرد: در تهیه نقشه GIS محور باید مرکز مدیریت بحران باشد و از تمامی فایل‌های قابل تبدیل نیز استقبال می‌شود و پس از تهیه نقشه می‌توان آن را در اختیار ارگان‌ها قرار داد تا برای حفاری و غیره مورد استفاده قرار بگیرند.

مومنیان با بیان این که لازم است طبقه‌بندی اطلاعات از لحاظ حفاظتی حفظ شود، تصریح کرد: خوشحال هستیم که در بیمارستان بهشتی کاشان ستاد مدیریت بحران تشکیل شده و لازم است این ظرفیت‌ها به موقع به کار‌گیری شود.

وی با بیان این که امیدواریم پد بالگرد در بیمارستان علوم پزشکی تا پایان اردیبهشت ماه جانمایی شود، ابراز داشت: در مورد محور اردهال طرح مورد نظر ویژه نقاط حادثه خیز تهیه شود و پیگیری‌های لازم به دلیل اخذ و تخصیص بودجه به کار گفته می‌شود و اگر تمهیدی بدون جا به جایی افزایش داشته باشد با سرعت بیشتری کار پیش می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر