jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۸۴۰۴ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

حراست مرکزی وزارت دادگستری طی اطلاعیه‌ای درباره دریافت ایمیل‌های آلوده به نرم‌افزار جاسوسی که تحت عنوان «سامانه رسیدگی به شکایات دادگاه‌های عمومی و انقلاب اسلامی» ارسال می‌شود، هشدار داد.

در اطلاعیه حراست مرکزی وزارت دادگستری آمده است: «با بررسی‌های به عمل آمده و همکاری دستگاه‌های نظارتی مشخص شد، پیوست‌های مذکور، آلوده به‌نرم‌افزار جاسوسی بوده که اطلاعات کاربر را خصوصا در حوزه‌های مالی شامل شماره حساب، رمز عبور و... به مکانی خارج از کشور ارسال می‌کند که این می‌تواند باعث دستبرد و برداشت غیرمجاز از حساب اشخاص شود.» در پایان این اطلاعیه تاکید شده است: «از همه هموطنان عزیز درخواست می‌شود از بازکردن پیوست‌های هر نوع نامه الکترونیکی ناشناس جدا خودداری کنند. در ضمن شماره تماس حراست مرکزی وزارت دادگستری 5188926450 آماده اطلاع‌رسانی و کمک به شما هموطنان عزیز خواهد بود.» / جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

تخریب و انتقاد در تعریف ماهیت و معنا با هم متفاوت هستند. به عبارتی، راه نقد از تخریب جداست، چرا که نقدکردن ملزومات و شرایطی دارد که یک منتقد باید به علم و تخصص آن مجهز باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر