jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۸۳۰۳ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

حسین مرتضی رئیس دفتر شبکه العالم در سوریه می‌گوید چند دستگاه اتوبوس صبح دوشنبه به منطقه برزه در حومه شهر دمشق ـ‌ پایتخت ـ‌ رسیدند تا گروهی از تروریست‌ها را به استان ادلب در شمال غرب این کشور منتقل کنند.

این اولین گروه از تروریست‌هاست که از منطقه برزه بیرون برده می‌شود. آمبولانس‌های جمعیت هلال احمر سوریه اتوبوس‌ها را در انتقال تروریست‌ها همراهی می‌کنند. عناصر گروه تروریستی النصره در برزه سلاح‌های سنگین خود را تحویل ارتش سوریه داده‌اند.

بر اساس این گزارش، ثبت نام عناصر مسلحی که مخالف آشتی و رسیدگی به وضعیتشان هستند، آغاز شده است تا به ادلب منتقل شوند. تعداد این عناصر مسلح بیش از 1500 نفر اعلام شده است و پس از فراهم شدن شرایط لازم، از این منطقه منتقل خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر