jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۲۷۶۲۳   ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۳

امروز روزنامه پیروزی به گادوین منشا بازیکنی که روز گذشته با پرسپولیس داخلی بست حمله کرده است.

منشا در راه سپاهان / بوی پول از نصف جهان می آید!

به گزارش جام جم آنلاین ، روزنامه پیروزی از دور زدن باشگاه پرسپولیس به دست منشا خبر میدهد. این روزنامه تیتر زده است: «میخواهد پرسپولیس را دور بزند.». بر اساس گزارش این سایت منشا با اینکه با پرسپولیس قرارداد داخلی بسته اما به دلیل اینکه پیشنهاد 550 هزار دلاری از قطر و سپاهان دریافت کرده به شدت وسوسه شده است.

خبری که بیشتر به واقعیت نزدیک است این است که مهاجم نیجریه‌ای پیکان به توافق داخلی با پرسپولیس پایبند نبوده و می‌خواهد به اصفهان برود و لباس طلایی‌پوشان سپاهان را به تن کند. با توجه به مشکل بدهی بین‌المللی پرسپولیس منشا باید منتظر رفع ممنوعیت‌ها باشد و این در حالی است که پیشنهاد پرسپولیس حداقل 100 هزار دلار پایین‌تر از آن مبلغی است که سپاهان برای این مهاجم در نظر گرفته.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر