jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۷۵۵۰ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توافق هسته‌ای موضوعی نبود که ایران به سقف مطالبات خود برسد. آنچه ایران پذیرفت و حاصل شد، کف خواسته‌ها بود.

به گزارش فارس، علی لاریجانی در مراسم افتتاح بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی عنوان کرد: درباره برخی حرف‌هایی که در آمریکا درباره توافق هسته‌ای زده می‌شود، باید اشاره کرد توافق هسته‌ای، موضوعی نبود که ایران به سقف مطالبات خود برسد. امروز در داخل کشور بحث‌ها و گفت‌وگوهایی می‌شود و مناقشه‌های زیادی روی مساله هسته‌ای وجود دارد، اما مهم آن است که آنچه ایران پذیرفت و حاصل شد، کف خواسته‌های ایران بود.

وی تاکید کرد: دستکاری در توافق هسته‌ای می‌تواند مسائل جدیدی ایجاد کند، البته کشورمان به تعهدات پایبند بوده و این به‌خاطر روش کار ایران است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر