jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۶۴۳۰ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

ستاره پرتغالی رئال‌مادرید در بین دو نیمه، سوال جالبی از داور بازی کرد و خیال او راحت شد. رئال‌مادرید، بازی رفت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا را توفانی آغاز کرد و توانست در سانتیاگو برنابئو برابر اتلتیکو مادرید با سه گل به پیروزی برسد.

ستاره نخست این دیدار، کریستیانو رونالدو بود که توانست سه گل به ثمر برساند تا ثابت کند، همچنان بهترین و تاثیرگذارترین بازیکن رئال است. گل نخست رونالدو در شرایطی مشکوک به آفساید به ثمر رسید، اما خود او چنین چیزی را رد کرد. او در بین دو نیمه گفت‌وگوی جالبی با داور بازی داشت تا جایی که خطاب به او گفت: اتکینسون! گل من در شرایط آفساید به ثمر رسید؟ آن را ندیدی؟ من در صحنه اول دخالتی نداشتم... روزنامه مارکا نوشت، این سوال‌های رونالدو باعث شد، داور بازی اطمینان پیدا کند که تصمیم آنها درست بوده و با خیال راحت‌تر، بازی را قضاوت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر