jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۱۰۲۴۰۵۵ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۱۵:۰۴

سید مصطفی آقامیرسلیم نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت:اشتغال، ازدواج و مسکن از مهمترین مشکلات فعلی جوانان به حساب می‌آید. رفع مسئله اشتغال جوانان برای دولت من در اولویت قرار خواهد داشت. زیرا با رفع مشکل اشتغال جوانان مسئله ازدواج و مسکن مهندسی شده و ارزان برای آنها حل خواهد شد. در دولت من حضور جوانان برجسته است و ما به فکر و نشاط جوانان اعتقاد داشته و قطعا از آن استفاده خواهیم کرد.

میرسلیم:اشتغال جوانان را در اولویت قرار می دهم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر،وی افزود: یکی از مباحثی که دغدغه همه مردم بویژه جوانان شده، مساله اشتغال است؛ امروز بیشتر جوانان پس از فارغ‌التحصیلی دچار بیکاری می‌شوند درحالی که همه آنها باید در صحنه تولید و اشتغال حضور داشته باشند.

میرسلیم یاد آور شد: اگر من صحبت از اشتغال جوانان کردم، افتخار دارم که طی سالهای تدریس در دانشگاه به دانشجویان خود گفته‌ام که اگر در درس من موفق باشید، قبل از اینکه فارغ التحصیل بشوید شما را در صنعت مشغول بکار خواهم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر