jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۲۳۲۳۵   ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۲۱:۳۰

رئیس جمهور آمریکا در توئیت خود نوشت به توانایی دخترش ایوانکا ترامپ در زمینه مدیریت امور زنان افتخار می کند.

ترامپ: به توانایی ایوانکا افتخار می‌کنم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، دونالد ترامپ، با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: « به خاطر (توانایی) رهبری ایوانکا در زمینه این مسائل مهم (مربوط به زنان) افتخار می کنم. منتظرم تا سخنرانی او را در نشست زنان گروه بیست W20 بشنوم».

دونالد ترامپ، با انتشار دو پیام دیگر در صفحه شخصی خود در پایگاه اینترنتی توئیتر نوشت: «کانادا، کسب و کار را برای دامداران ما در ویسکانسین و دیگر ایالت‌های مرزی، بسیار دشوار کرده است. ما این اوضاع را نخواهیم پذیرفت. تماشا کنید»!

رئیس جمهور آمریکا در پیام توئیتری دیگری نوشت:« نگذارید رسانه‌های جعلی به شما بگویند که موضعِ من در خصوص دیوار (در امتداد مرزهای آمریکا و مکزیک) تغییر کرده است. این دیوار ساخته خواهد شد و به ما کمک می‌کند که (قاچاق) مواد مخدر، قاچاق انسان و غیره را متوقف کنیم».

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر