jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۲۲۴۴۸   ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۱:۳۶

رئیس جمهوری سوریه گفت: دشمنان از همه ابزارها به ویژه تروریسم وهابی و اخوانی برضد سوریه استفاده کردند.

بشاراسد: دشمنان همه شیوه‌ها را درجنگ با سوریه استفاده کردند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، بشار اسد روز شنبه در جلسه کمیته مرکزی حزب بعث افزود: یکی از مهمترین اهداف این جنگ، نابود کردن اندیشه ملی و وادار کردن سوریه به دست برداشتن از اندیشه و اصول عربی خود است.
وی اضافه کرد: سوریه به جهان عرب تعلق دارد و تلاش های دشمنان دراین باره موفق نشده و نخواهد شد.
اسد درباره حمله آمریکا به فرودگاه الشعیرات نیز اظهارداشت: این حمله به دنبال شکست تروریست ها در شمال حماه و پیشروی های ارتش در شمال و شرق انجام شد.

وی بیان کرد: کشورهای غربی و بویژه آمریکا همزمان با پیشروی های گسترده ارتش، در حمایت از تروریست ها در سوریه دخالت می کنند.
رئیس جمهوری سوریه گفت: تازمانی که حتی یک تروریست درخاک سوریه باشد، جنگ با تروریسم متوقف نمی شود و همزمان با نقشه های غربی برای آسیب رساندن به حاکمیت ملی و وحدت کشور مقابله می شود.
اسد بیان کرد: همزمان با مبارزه با تروریسم، تلاش های سیاسی برای ادامه آشتی و مصالحه که سودبخشی آن ثابت شده است و مشارکت در گفت و گوهای سیاسی آستانه و ژنو به منظور جلوگیری از ریخته شدن خون ملت سوریه ادامه پیدا می کند.
دراین جلسه کمیته مرکزی جدید حزب بعث تشکیل و تغییراتی در ساختار رهبری و کمیته نظارتی آن ایجاد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر