jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۲۲۱۲۵   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۱۳:۵۳

کریستیانو رونالدو اخیرا درگیر حاشیه های مربوط به یک رسوایی اخلاقی شده که چند سال پیش از او سر زد.

برای رسوایی اخلاقی رونالدو مدرک «رو» شد

به گزارش جام جم آنلاین ، هفته نام اشپیگل آلمان هفته گذشته گزارشی از رسوایی اخلاقی کریستیانو رونالدو در سال 2009 منتشر کرد که البته رونالدو و وکیلش آن را تکذیب کردند اما شواهد و قرائن نشان می دهد این فوتبالیست نمی تواند به این راحتی از زیر بار حاشیه های این رسوایی بزرگ که به تجاوز مربوط می شود فرار کند.

اشپیگل در جدیدترین شماره خود نوشت: بازیکن رئال مادرید برای پرداخت این مبلغ با وکیلش مشورت کرده است و سعی دارد مبلغ درخواستی را کاهش بدهد. این موضوع از طریق پیامک‌های رد و بدل شده و بین رونالدو و وکیلش آشکار شده است.

فرد مورد تجاوز قرا گرفته‌ ابتدا ۹۵۰ هزار دلار درخواست کرد اما در نهایت رونالدو با کمک وکیل خود توانست این رقم را به ۳۵۰ هزار دلار کاهش بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها