jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۲۱۲۲۹   ۳۰ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۹:۱۳

شب گذشته برنامه تلویزیونی «خندوانه» میزبان آزاده صمدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون بود.

خاطرات آزاده صمدی از ترس‌های دوران کودکی

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، شب گذشته برنامه تلویزیونی «خندوانه» میزبان آزاده صمدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون بود.

آزاده صمدی در ابتدا در خصوص فعالیت این روزهای خود گفت: مشغول بازی در سریال «دیوار به دیوار» سامان مقدم هستیم. از آذر ماه 95 کار شروع شد و قرار است تا اواخر اردیبهشت تصویربرداری ادامه داشته باشد.

وی در پاسخ به سوال جوان در خصوص اینکه شاهد بازی بیشتر شما در ژانر کمدی هستیم، گفت: به عنوان بازیگر در مقام انتخاب هستم؛ دراین زمینه پیشنهاد داشتم و نسبت به آن استقبال کردم.

بازیگر دیوار به دیوار در خصوص دورترین خاطره خود از کودکی بیان کرد: خیلی کوچک بودم؛ برق‌ها قطع شدند و چراغ گرسوز روشن کرده بودند. من که بغل مادرم بودم از سایه خودم که روی دیوار افتاده بود می‌ترسیدم و به خاطر این موضوع جیغ بنفش می‌زدم.

بازیگر «پشت بام تهران» در ادامه در خصوص خاطره خود از مدرسه رفتن اظهار داشت: من در طول سال ها از مدرسه رفتن بدم می‌آمد و در کل شهریور استرس مدرسه را داشتم. زمانی که به دلیل ترسم از مدرسه فکر کردم به این نتیجه رسیدم، روز اول مدرسه مادرم به شدت گریه می‌کرد و می‌گفت؛ می‌خواهی مدرسه نمانی؟!‌ با هم رفتیم خانه! روز بعد که مدرسه رفتم، دیدم بیشتر دانش آموزان دونفری نشستند و من تنها نشستم. فکر کردم همه دوست پیدا کردند و من تنها هستم و دوازده سال من از روز اول مدرسه ترس داشتم و کلا از مدرسه متنفر بودم!

در ادامه صمدی در خصوص سفرهایی که داشته اظهار داشت: در دو سال اخیر بیشتر مسافرت رفتم؛ سال‌های گذشته مسافرت کمتری داشتم و الان مدل زندگی ام را تغییر دادم. به شیراز و یزد رفتم که بسیار لذت‌بخش بود به طور کلی، سبک زندگی الانم را اصلا دوست ندارم. اگر به خاطر شغلم نبود، تهران نمی‌ماندم. به این فکر می‌کنم که دوره‌ای را به عنوان دوره بازنشستگی‌ام در نظر بگیرم. مزرعه‌ای داشته باشم که در آن سبزی خوردن بکارم. چیزی بنویسم یا همت کنم زبانم را تقویت کنم و تا آن موقع بتوانم ترجمه کنم.

همچنین در برنامه شب قبل، بخش «خنداننده شو» با داوری گوهر خیراندیش، کمال تبریزی و آتیلا پسیانی و با حضور شرکت کنندگان به روی آنتن رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

گفتگو

بیشتر
دفاع به نفع سینما

تقویت بنیه سینما در عرصه جلوه‌های ویژه میدانی چطور بر سینمای ایران تاثیر گذاشته‌ است؟

دفاع به نفع سینما

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر