jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۰۶۶۶ ۲۹ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

حجت‌الاســـلام والمسـلمین قاضی‌عسکر با اشاره به این‌که در موضوع اجاره مسکن حجاج امسال ظرفیت‌های خوبی تاکنون آماده شده است، از احتمال فراخوان اولویت‌های بیشتر برای تشرف به حج تمتع خبر داد.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسکر، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در نشست دیروز شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت با بیان این مطلب از مسئولان سازمان حج و زیارت خواست با توجه به روند مطلوب تامین مسکن زائران در مدینه و مکه و افزایش بیش از 22 هزار نفری سهمیه ایران نسبت به سال 94 امکان فراخوان از دارندگان فیش‌های ثبت‌نامی حج تمتع بعد از تاریخ 31/04/1385 را در اولویت قرار دهند.

سرپرست حجاج ایرانی افزود: با وجود قطع روابط سیاسی ریاض و تهران بحمدالله با تلاش تیم‌های کارشناسی تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفته و شرایط برای انجام حج بخوبی فراهم شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر