jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۱۹۶۳۹   ۲۷ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مسئول مرکز فوق‌تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: در طرح مشترک دانشگاه علوم پزشکی اراک با این مرکز ناباروری 80 درصد هزینه فرآیند درمان با تعرفه دولتی محاسبه می‌شود.

دکتر علی‌اصغر غفاری‌زاده در گفت‌وگو با ایرنا افزود: مشارکت دولت در تخفیف هزینه درمان به زوج‌هایی ارائه می‌شود که دارای شرایط خاص همچون نداشتن سابقه درمان و سن کمتر از 40 سال باشند.

وی اظهار کرد: این تخفیف شامل فرآیند درمان شده و هزینه دارویی ناباروری را در بر نمی‌گیرد، امافرصت مناسبی برای کمک به زوج‌هایی است که تمکن مالی برای هزینه درمان ندارند.

وی گفت: سال‌ گذشته80 زوج نابارور در قالب طرح کمک هزینه درمان ناباروری موفق شدند شرایط درمان را در این مرکز طی کنند.

دکتر غفاری‌زاده افزود: سال گذشته از مجموع 3000 مراجعه‌کننده به مرکز درمان ناباروری استان مرکزی برای 1500 نفر پرونده درمانی تشکیل شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر