تغییر سرویس دهی در خط به منظور انجام عملیات بهسازی

خط مترو تهران – کرج جمعه ها پذیرش مسافر ندارد

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: خط 5 مترو تهران به دلیل انجام عملیات های بهسازی تا پایان شهریور سال جاری در روزهای جمعه پذیرش مسافر ندارد.
کد خبر: ۱۰۱۸۹۳۸
خط مترو تهران – کرج جمعه ها پذیرش مسافر ندارد

به گزارش جام جم آنلاین از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، احسان مقدم با اشاره به ضرورت انجام بهسازی خط 5 مترو تهران گفت: بیش از 18 سال از بهره برداری خط مترو تهران - کرج می گذرد و به همین خاطر شرکت بهره برداری مترو تهران بهسازی تمام تأسیسات این خط را طبق استانداردهای جهانی از دی ماه سال گذشته آغاز کرده است.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه تصریح کرد: با توجه به گستردگی این عملیات و برای تسریع در روند کار، تغییراتی در سرویس دهی به مسافران این خط ایجاد شده است که براین اساس تا پایان شهریور در روزهای جمعه پذیرش مسافر در خط 5 مترو تهران انجام نمی شود.

وی همچنین از تغییر ساعت فعالیت این خط در روزهای عادی خبر و ادامه داد: ساعت پایانی سرویس دهی خط 5 نیز تغییر می کند که براساس برنامه ریزی انجام شده آخرین حرکت قطار از مبادی تهران و گلشهر ساعت 21 و 30 دقیقه خواهد بود.

مقدم افزود: در صورت برگزاری برخی مسابقات مهم در ورزشگاه آزادی و یا برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی در روزهای جمعه؛ عملیات بهسازی متوقف و مسافرگیری طبق اطلاع رسانی قبلی انجام می شود.

مشاور مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه گفت: سرویس دهی در روزهای تعطیل نیز طبق روال ادامه خواهد داشت و در صورت وجود تغییر در پذیرش مسافر اطلاع رسانی خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها