چرا فقط قبل از بازی با پرسپولیس مصدوم می‌شود؟

حمله استقلالی‌ها به پیام صادقیان

از زمانی که اعلام شد پیام صادقیان به دلیل مصدومیت نمی‌تواند مقابل پرسپولیس بازی کند حمله استقلالی‌ها در فضای مجازی به این بازیکن شروع شد. او که در بازی رفت هم مشابه همین اتفاق برایش افتاد و نتوانست مقابل تیمش بازی کند حالا مورد هجمه‌های زیادی قرار گرفته است. حتی اگر مسئولان ماشین‌سازی بگویند او واقعا مصدوم است، اما بیان چنین کلماتی هرگز در کت هواداران تندروی استقلالی نمی‌رود و آنها با الفاظی که به کار می‌برند بر این عقیده هستند که «می‌خواهند پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر کنند.»
کد خبر: ۱۰۱۸۷۷۶

تهمت نزنید، پیام مصدوم است

علی خاکزاد، سرپرست ماشین‌سازی ضمن تکذیب این موضوع اعلام کرد صادقیان یک هفته دور از فوتبال است و دوباره برمی‌گردد. او این را گفت و ادامه داد: «وقتی بازیکنی مصدوم است که نمی‌تواند برای تیم بازی کند. حالا چه پرسپولیس باشد و چه استقلال. این چه حرف‌هایی هست که می‌زنند. اصلا چنین شایعاتی صحت ندارد و پیام صادقیان به دلیل مصدومیت نمی‌تواند مقابل پرسپولیس به میدان برود.»

صادقیان: نشد مقابل پرسپولیس بازی کنم

پیام صادقیان هافبک تکنیکی ماشین‌سازی تبریز از این که نمی‌تواند مقابل تیم سابق خود یعنی پرسپولیس به میدان برود، بسیار شاکی و عصبانی است. این بازیکن به ما گفت: «متاسفانه مصدومیت‌های پی در پی در این فصل، حسابی مرا آزار داد. دلم می‌خواست مقابل پرسپولیس بازی کنم اما متاسفانه به خاطر مصدومیت از ناحیه عضله دوقلوی پا نتوانستم به خواسته‌ام برسم. با این حال امیدوارم ماشین‌سازی بتواند یک برد خوب کسب کند. ما هنوز برای خود، شانس ماندن در لیگ برتر را قائل هستیم.»

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها