jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۱۸۶۲۵ ۲۴ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس فراکسیون اقلیت مجلس نمایندگان آمریکا خواهان برکناری سخنگوی کاخ سفید شد.

به گزارش هافینگتون پست، نانسی پلوسی رئیس فراکسیون اقلیت مجلس نمایندگان آمریکا از دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا خواست تا سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید را به علت «کم اهمیت جلوه‌دادن وحشت هولوکاست» از کار برکنار کند. شان اسپایسر روز سه‌شنبه گفته بود بشار اسد حتی از آدولف هیتلر هم بدتر است زیرا «هیتلر حتی به استفاده از سلاح‌های شیمیایی فکر هم نکرد.» این اظهارات، خشم یهودیان را برانگیخته و علاوه بر انجمن‌های مختلف یهودیان در آمریکا، عده‌ای از دموکرات‌ها نیز اظهارات اسپایسر را تقبیح کرده‌اند. علاوه بر پلوسی که خواهان اخراج اسپایسر شده، دونالد پین، نماینده جمهوریخواه نیز خواهان استعفای وی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر