jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۱۰۱۸۰۲۹   ۲۱ فروردين ۱۳۹۶  |  ۱۶:۵۷

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از نشست فوق العاده این کمیسیون پیرامون بررسی حمله نظامی آمریکا به خاک سوریه با حضور معاون وزیر امور خارجه خبر داد.

نشست فوق العاده کمیسیون امنیت ملی درباره تجاوز آمریکا به سوریه

«سیدحسین نقوی حسینی» در گفت و گو با خبرنگار سیاسی جام جم آنلاین، با اشاره به نشست امروز کمیسیون امنیت ملی اظهار داشت: امروز کمیسیون امنیت ملی جلسه ویژه و فوق العاده‌ای برای بررسی نقش تجاوزگرانه ایالات متحده آمریکا و حمله نظامی به کشور مستقل که تجاوز آشکار است برگزار می‌کند.

نماینده مردم ورامین در خانه ملت با بیان اینکه حمله موشکی امریکا به پایگاه الشعیرات نقض آشکار تمامی قوانین بین المللی بود، تصریح کرد: موضع گیری‌های کاخ سفید دراین مورد و مثلث شومی که بین آمریکا ،رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای منطقه که حامی تروریسم هستند شکل گرفته در آینده در منطقه ایجاد بحران خواهد کرد.

وی افزود: با توضیحاتی که لاریجانی رئیس مجلس در صحن علنی ارائه کرد و به کمیسیون امنیت دستور بررسی داده شد، امروز نشست فوق العاده برگزار خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پاسخ به این سئوال که آیا از وزارت امور خارجه هم مقامی در این نشست حضور دارد، خاطر نشان کرد: بله، بمنظور بررسی ابعاد اقدام نظامی آمریکا علیه سوریه از وزارت امور خارجه نیز دعوت شده است که به احتمال زیاد مجید تخت‌روانچی معاون اروپا و آمریکای دستگاه دیپلماسی کشور در نشست حضور می‌یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر