jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۱۷۴۰۳   ۲۰ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۸:۴۹

اسماعیلی می‌گوید حالا وظیفه سنگین‌تری در استقلال خواهد داشت.

واکنش ستاره استقلال به مطلبی که AFC برایش نوشت

به گزارش جام جم آنلاین ، استقلالی ها می گویند فرشید اسماعیلی می تواند یکی مثل مجتبی جباری باشد. او در فصل جاری، این مسئله را بیش از گذشته ثابت کرد. فرشید در نیم فصل دوم که آزادانه تر بازی کرد، هم گل زد و هم گل ساخت تا یکی از مهره های کلیدی استقلال باشد. این پیشرفت فرشید حتی از چشم کنفدراسیون فوتبال آسیا هم پنهان نماند. روز گذشته سایت afc در مطلبی او را یکی از جوان های آینده دار فوتبال ایران و آسیا نام برد و نوشت: «اسماعیلی در بازی استقلال مقابل لوکولوموتیو گل زد و استقلال این بازی را دو بر صفر برد. اسماعیلی در سه بازی اول استقلال در گروه A بسیار قدرتمند ظاهر شد. او در ۱۷ رویارویی تن به تن با رقیبان توانست خوب عمل کند.» این بازیکن در واکنش به چنین اتفاقی به روزنامه خبرورزشی می گوید: «راستش من زیاد به این چیزها فکر نمی کنم و تمرکزم روی بازی ها و تمرینات است. اینکه کنفدراسیون از من به عنوان یکی از جوان های آینده دار یاد کرده و به من توجه دارد، برایم جای خوشحالی دارد و وظایفم را سنگین تر می کند. ولی سرم را با این چیزها گرم نمی کنم. در آسیا فوتبالیست های جوان زیادی حضور دارند. جوان ها هم با انگیزه هستند و دوست دارند خودشان را نشان دهند. من هم باید هر روز بهتر از روز قبل باشم تا بتوانم پیشرفتم را ادامه دهم. وقتی بازیکنی در استقلال بتواند موفق باشد، در واقع این موفقیت متعلق به خودش نیست و متعلق به باشگاه و هوادرانش است. ما یک تیم هستیم و همه در کنار هم تلاش می کنیم باشگاه موفق باشد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر