jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۱۶۴۴۴   ۱۹ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: 20 رستوران بین راهی در استان کرمانشاه به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی پلمب شد.

داریوش جودکی در گفت و گو با مهر، اظهار داشت: کشیک های تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از تاریخ بیست و هشتم بهمن سال گذشته تا چهاردهم فروردین امسال فعال بودند و در این ایام 1216 پرونده تخلف تشکیل و 1310 پرونده نیز مختومه شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه 334 پرونده تخلف در حال بررسی است، افزود: در این ایام 276 اکیپ گشت و 293 بازرس فعالیت کردند و در حین گشت زنی 386 فقره پرونده تخلف تشکیل شد.جودکی به اقدامات انجام شده در بحث مبارزه با قاچاق کالا در ایام نوروز اشاره کرد و افزود: در این حوزه خوب عمل شده، بسیاری از قاچاقچیان به دنبال سوءاستفاده از تعطیلات بودند تا کالاهای قاچاق خود را وارد کنند اما دستگاه های ذیربط اجازه ورود کالای قاچاق به داخل مرزها را ندادند و اگر خلأیی نیز بود سهوی بوده و عمدا رخ نداده است.

وی موارد بهداشتی، گرانفروشی و کم فروشی را بیشترین حوزه های تخلف در ایام تعطیلات اعلام کرد و گفت: متاسفانه مساله بهداشت رستوران ها خوشایند نبود و از مردم انتظار می‌رود براحتی از کنار تخلف عبور نکنند.

جودکی از پلمب 20 رستوران بین راهی در استان کرمانشاه طی ایام طرح نوروزی خبر داد و گفت: متأسفانه وضعیت این رستوران ها اسفبار بود و دانشگاه علوم پزشکی باید به این موضوع وارد شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر