jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۱۶۲۹۴ ۱۷ فروردين ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مردی در سعدآباد دشتستان، نوزاد 50 روزه خود را به قتل رساند.

به گزارش جام‌جم ، 15 فروردین امسال زنی به کلانتری سعدآباد دشتستان مراجعه کرد و گفت: «نیمه‌های شب، همسرم به علت عصبانیت چند ضربه به سر و صورت نوزاد 50 روزه‌مان زد و او را کشت. سپس جسدش را به قبرستان برد و همان‌جا دفن کرد.» پس از ثبت این شکایت، تیمی از ماموران، متهم را دستگیر کردند و با مراجعه به قبرستان، جسد نوزاد را از خاک بیرون آوردند. متهم نیز پس از انتقال به کلانتری مورد بازجویی قرار گرفت و با اعتراف به قتل گفت: «در خانه بودم که صدای گریه نوزاد، مرا عصبانی کرد. ضربه‌هایی به سر و صورتش زد که باعث مرگش شد.» سرهنگ جواد رضوی، فرمانده انتظامی دشتستان با اعلام این خبر گفت: متهم پس از تکمیل جزئیات پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر