پلیس شیکاگو از بازداشت نوجوانی 14 ساله که تجاوز دسته جمعی به یک دختر 15 ساله را به طور زنده در فیس بوک پخش کرده بود، خبر داد.
کد خبر: ۱۰۱۵۱۰۶
بازداشت نوجوانی که تجاوز دسته جمعی را به طور زنده پخش کرد

به گزارش جام جم آنلاین از اسپوتنیک، پلیس شیکاگو اعلام کرد یک نوجوان 14 ساله به اتهام شرکت در تجاوز دسته جمعی و پخش زنده این تجاوز در شبکه اجتماعی بازداشت و تفهیم اتهام شده است.

این حادثه اواسط ماه مارس اتفاق افتاد. مادر قربانی ضمن ارائه شکایت به پلیس شیکاگو و با اعلام اینکه دختر 15 ساله اش ناپدید شده، تصویری اسکرین شات از پخش آنلاین تجاوز به دخترش را به پلیس نشان داد. کارآگاهان یک روز بعد موفق به یافتن این دختر و تحویل او به والدینش گردیدند.

در مجموع شش مرد به این دختر 15 ساله تجاوز کرده بودند. علاوه بر این 40 کاربر اینترنت به صورت زنده این تجاوز را تماشا کردند اما در زمان وقوع جرم از سوی این کاربران هیچ تماسی با پلیس گرفته نشد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۶
روح الله
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۴ فروردين ۱۳۹۶
۰
۰
یعنی اون شیش نفر بیگناه بودن و اونی كه فیلم انلاین گرفته گناه كار بوده پس كل پلیس امریكا و سی ای ای و اف بی ای و غیره رو باید گرفت و مجازات كرد چون كلی دوربین توسط اینا مشرف به خانه های امریكاییها نصب كردند و نظاره گر اعمال شبانه روزی مردم امریكا هستند/// درنتیجه لعنت بر امریكای شغال
بهارك
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۶ - ۱۵ فروردين ۱۳۹۶
به جون خودم تو سالم نیستی
همشهری
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۷ - ۱۴ فروردين ۱۳۹۶
۰
۰
تكنولوژی درخدمت بی اخلاقی وانسانهای مسخ شده ایكه بی تفاوت نسبت به سقوط اخلاقی جامعه خود فقط نظاره میكنند ودیگر هیچ وشاید روزی همین نظاره كنندگان نیز خود یا نمایش دهنده شوند ویا قربانی این بی اخلاقیها ودیگرانی باز نظاره كنند و... !!!!
mohamad
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۶ - ۱۴ فروردين ۱۳۹۶
۰
۰
تكلیف اون ۶ نفر نامرد متجاوز چی ؟ پلیس چرا اونها را بازداشت نمیكنه؟
آتنا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۵ فروردين ۱۳۹۶
۰
۰
خوبه كه تو ایران از این چیزا نداریم.
پاسخ شما
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۶ فروردين ۱۳۹۶
شما مطمئن هستی كه شبیه همیناتو خیلی ازجاهای ایران اتفاق نیافتاده!!تجاوز به عنف كه الاماشاله زیاده!اما فرقش اینه كه اینجا جرمش خیلی سنگینه اما اونو رابدلیل آزادی ووجود امكانات و نرمش قانون وجود این حركات تعجب برانگیز است البته موادمخدرهركاری را توجیه می كند!!

نیازمندی ها