jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۱۲۰۷۷ ۲۴ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۶:۴۹

گفتگوهای تخصصی دو و چندجانبه کنفرانس آستانه 3 با رایزنی هیات های ایران و روسیه آغاز شد.

دیدار جابری انصاری و لاورنتیف در کنفرانس آستانه 3

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین، در ملاقات جابری انصاری معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه و لاورنتیف نماینده ویژه پوتین در امور سوریه (روسای هیات های اعزامی ایران و روسیه به کنفرانس آستانه)، در خصوص آخرین تحولات روند آستانه و وضعیت میدانی سوریه رایزنی و تبادل نظر شد.

هیات جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه بامداد امروز برای شرکت در نشست آستانه 3 وارد پایتخت قزاقستان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر